«Самоход» і «Дядя Фара»: У Кропивницькому фінішує півсотні ретро автомобілів «Зіркового ралі»

, Наталка Маринець

07970Півсотні ретро автомобілів фінішуватимуть у Кропивницькому у рамках всеукраїнських змагань «Зіркове ралі» 12 липня.

– Ми знайшли історичні документи, що пробіг проходив через наше місто. Два роки поспіль Кропивницький був проміжною точкою у маршруті змагання. Цьогоріч на наше з міським головою запрошення автомобілі фінішуватимуть у нашому місті. Буде 50 екіпажів, а це близько 130 осіб із різних міст. Це всеукраїнські змагання, які підіймають рівень нашого міста. Коли говоримо про ралі, ми уявляємо звичайних водіїв, а під час розмови розуміємо, що люди, які мають псевдоніми «Самоход», «Дядя Фара» та інші – це підприємці, директори, актори. Вони приїдуть у наше місто, – каже один із ініціаторів заходу Микола Цуканов.

У Кропивницькому екіпажі «Зіркового ралі» пробудуть три дні.

– Наразі вже зареєструвалися 26 екіпажів. 12 липня о 13:00 усі фінішують на Театральній площі з трьох напрямків – черкаського, уманського й олександрійського. 13 липня буде ще два види змагань - міські, по наших дорогах, й обласні – за маршрутом «Кропивницький - Олександрівка – Знам’янка – Кропивницький». Буде виставка автомобілів, підбиття підсумків за всі види змагання. 14 липня на Театральній площі нагороджуватимуть переможців. Також цього дня для учасників ралі проведуть екскурсії містом, –  уточнив начальник міського управління молоді та спорту Сергій Колодяжний.
e-max.it: your social media marketing partner