У Кропивницькому тестують арку (ФОТО)

, Наталка Маринець

08013В обласному центрі будівельники завершили основі роботи з монтажу другого тунелю арки по вулиці Ельворті. Вчора залізничники відновили колію. А сьогодні там вже курсують перші потяги у тестовому режимі.

Наразі по відновлених коліях над аркою проїхали кілька вантажних і електропотягів.


Фахівці встановили датчики на конструкцію і знімають показання в момент статичного і динамічного навантаження локомотивами.


– Роботи згідно з графіком, узгодженим з Укрзалізницею, вже виконали Найтяжче позаду. Зараз відбувається випробування з навантаженим локомотивом і його дією на нашу металево-гофровану конструкцію. Ми бетонуємо підпірні стіни і портали. Коли повністю відновлять рух залізниці, проводитимемо далі дорожні роботи. покладемо новий асфальт від Братиславської до прохідної «Червоної зірки», – розповідає директор підрядної організації, яка ремонтує арку, Андрій Жила.


Аби змонтувати другий тунель, Укрзалізниці довелося зняти колійне полотно і тимчасово припинити рух потягів через Кропивницький. Згідно з угодою, залізничне сполучення мали відновити до 15 червня, втім будівельники впоралися раніше.


Як уточнили залізничники, уже завтра планують відновити рух вантажних потягів, а в п’ятницю – пасажирських

 

Нагадаємо, у Кропивницькому повним ходом триває реконструкція арки по вулиці Ельворті. На об’єкті у три зміни працює більше сотні кваліфікованих працівників і кілька десятків одиниць техніки.

Оновленої арки місто потребує вже понад 50 років. Адже з її появою вдасться покращити розв’язку і зменшити затори. Завершити реконструкцію планують до Дня міста.

 

08014080150801608017

e-max.it: your social media marketing partner