У Кропивницькому депутати не підтримали мораторій на обрізку дерев

, Наталка Маринець

07973Депутати міської ради Кропивницького не проголосували за мораторій на омолоджувальну обрізку дерев сьогодні, 11 червня. Таке рішення вони аргументували тим, що вчора міський голова Кропивницького Андрій Райкович наказав підготувати розпорядження, згідно з яким заборонить обрізку дерев до кінця року.


– Доручаю підготувати заборону на обрізку дерев до кінця 2019 року. А наступного року вирішимо, яку робитимемо обрізку – естетичну чи санітарну. Я не одноразово говорив, що до цих питань треба залучати і консультуватися із фахівцями, – казав Райкович.


Згідно з розпорядженням міського голови, створили робочу групу, яку очолює заступник мера Олександр Вергун. Також до її складу входять голова громадської організації «Озеленення Кропивницький» Надія Паливода, декан природничо-географічного факультету педагогічного університету іменні Винниченка доктор біологічних наук Олександр Гулай, завідувач сектору екології природоохоронної діяльності Галина Негода, головнйи інженер комунального підприємства «Благоустрій» Віктор Івашина, інші представники управлінь і комунальних підприємств міськради, дендролог, депутати.


Як уточнив Райкович, долучитися до робочої групи можуть інші бажаючі.


– Список робочої групи відкритий, представники можуть брати участь у засіданнях, долучатися, – додав Райкович.

Нагадаємо, сьогодні близько сотні активістів вийшли на площу перед міською радою з плакатами «Вимагаємо мораторій на обрізку дерев».

e-max.it: your social media marketing partner