«Укрзалізниця» задоволена темпами і якістю реконструкції арки

, Наталка Маринець

07951Головний інженер Одеської залізниці Павло Чекалов перевірив хід будівництва арки у залізничному насипі по вулиці Ельворті у Кропивницькому. Він заявив, що задоволений якістю і темпами робіт, повідомляють у міськраді.

– Я на власні очі пересвідчився, що графіки виконання робіт витримуються і 15 червня, як ми і планували, залізничне сполучення по станції Кропивницький буде відновлене. Міська влада дотримується слова, а для нас це важливо. Ми пішли назустріч проханню міського голови Кропивницького, оскільки розуміємо важливість розвантаження однієї з головних транспортних магістралей міста. Хочу також, щоб кропивничани розуміли складність процедури надання такого довгострокового «вікна» у припиненні руху потягів саме у літній сезон. Крім того, зміни схем суттєво ускладнили рух вантажних потягів до портів Чорного моря. Але залізничники теж користуються моментом і ми проводимо тут, на дистанції, масштабні ремонтні роботи на залізничному полотні, хоч планували їх на осінь, по завершенні літнього періоду експлуатації, – відзначив Павло Чекалов.

Наразі продовжують засипати піщано-щебеневою сумішшю гофрометалеву трубу. Особливо ретельно контролюють процес ущільнення грунту. Щогодини спеціалісти львівської сертифікованої лабораторії досліджують щільність суміші. Згідно з результатами, вона є навіть вищою за проектну – 95-98%.

Нагадаємо, у Кропивницькому повним ходом триває реконструкція арки по вулиці Ельворті. На об’єкті у три зміни працює більше сотні кваліфікованих працівників і кілька десятків одиниць техніки.


Оновленої арки місто потребує вже понад 50 років. Адже з її появою вдасться покращити розв’язку і зменшити затори.
Завершити реконструкцію планують до Дня міста.

 

07952079530795407955

e-max.it: your social media marketing partner