Кузьменко побажав Зеленському успіхів

, Олена Сідорова

07758Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко побажав Президенту України Володимиру Зеленському успіхів у роботі. Про це він сказав на щопонеділковій апаратній нараді сьогодні, 27 травня.

– Пройшов перший тиждень роботи новообраного Президента України Володимира Зеленського. Бажаю йому успіхів у роботі. Бо успішний Президент – успішна країна, – сказав очільник області.

Крім того він зазначив, що, згідно з оголошенням нового Президента, 21 липня 2019 року відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради.

– Прошу людей, які на Кіровоградщині займаються організацією виборчого процесу, якісно провести цю роботу. Вибори Президента у нас пройшли на високому рівні і без значних порушень. Тому звертаються до голів районів та фахівців облдержадміністрації – це наша зона відповідальності. На виборчих дільницях людям має бути комфортно, а списки виборців – грамотно підготовлені, щоб не було ніяких нарікань ні від суспільства, ні від засобів масової інформації, ні від правоохоронців, – наголосив Сергій Кузьменко.
e-max.it: your social media marketing partner