На Кіровоградщині 73 дитини стоять у черзі в дитсадки

, Ірина Іванова

07721У Кіровоградській області черга на зарахування дітей до закладів дошкільної освіти складає 73 особи. Такі дані зібрали органи управління освітою райдержадміністрацій, міських рад та об’єднаних територіальних громад, повідомили «КП» в облдержадміністрації.

Зокрема, в Онуфріївському районі у черзі стоять 23 дитини, у Світловодському – 26, у Великоандрусівській об’єднаній територіальній громаді – десять, у Бобринці – 14.

В області проводиться систематична робота щодо задоволення освітніх потреб населення у галузі дошкільної освіти.

З січня 2019 року відкрили два дошкільні групи – 30 місць – в Оситнязькому дитсадку «Сонечко» Великосеверинівської громади та Туріянському дитячому садочку «Ромашка» Новомиргородського району.

Нагадаємо, цьогоріч на Кіровоградщині відкриють майже 600 нових місць у дитсадках. Відповідне розпорядження підписав голова ОДА Сергій Кузьменко. Своїм підписом він затвердив обласний план розвитку дошкільної освіти у 2019 році.

Відповідно до обласного плану, лідером за кількістю новостворених місць – 140 – має стати Компаніївський район.

Зокрема, у Компаніївці і селах Голубієвичі та Першотравенці на 60 місць відкриють додаткові групи у дошкільних закладах і створять дошкільні відділення у закладах освіти, які будуть реорганізовані.

Решта 80 місць мають з’явитися в селах Губівці, Коротяку, Зеленому: 20 – за рахунок відкриття нового комунального закладу освіти, 60 – після реорганізації наявних освітніх закладів.

120 додаткових дошкільних місць отримає Голованівськ. Там планується відкриття дитячого садка, який будували «з нуля».

Півсотні місць відкриють у Бобринецькому районі, по 40 місць – у Гайворонському, Онуфріївському районах та Новопразькій ОТГ, по 20 додаткових місць – у Долинському, Кропивницькому, Маловисківському, Новомиргородському районах та місті Кропивницькому, по 15 нових дошкільних місць – у Світловодському районі, місті Знам’янці, Бобринецькій та Великосеверинівській громадах.

Додаткові місця створять до 1 січня 2020 року. Усього їх з’явиться 590.
e-max.it: your social media marketing partner