Термін повноважень Кузьменка як голови Кіровоградської облдержадміністрації завершився

, Ірина Іванова

07718Очільник Кіровоградщини Сергій Кузьменко заявив, що термін повноважень голови облдержадміністрації у нього завершився учора. Про це він сказав у коментарі CBN під час робочої поїздки в Олександрію сьогодні, 21 травня.

– Мій трудовий контракт учора закінчився. Головою облдержадміністрації мене призначив Президент України Петро Порошенко на термін виконання його повноважень, – зазначив Сергій Кузьменко.

Зараз він чекає на призначення свого наступника.

– Як законослухняний громадянин, як законослухняний голова обласної державної адміністрації, очікую від Президента Зеленського, що найближчим часом він визначиться зі своїм представником на Кіровоградщині і відповідно підпише Указ про призначення нового голови облдержадміністрації на свій термін повноважень, – прокоментував Сергій Кузьменко.

Він додав, наступникові потисне руку і введе в курс справ.

– Людині, яка прийде працювати, своєму наступникові, як це має відбуватися в європейській демократичній цивілізованій країні, обов’язково потисну руку. Побажаю йому успіху, розкажу, як працює адміністрація, – сказав Сергій Кузьменко і підсумував, що з нетерпінням чекає на рішення Глави держави.

Про свою подальшу участь у політиці Сергій Кузьменко заявив, що радитиметься з родиною та громадою території, на якій живе.

Як повідомляла «КП», головою облдержадміністрації Петро Порошенко призначив Серія Кузьменка 16 вересня 2014 року.
e-max.it: your social media marketing partner