Голова ОДА побажав абітурієнтам успіхів у здачі ЗНО з математики (ФОТО)

, Ірина Іванова

07714Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко побажав успіхів і гарних результатів абітурієнтам, які здавали ЗНО з математики в Олександрійському колегіумі сьогодні, 21 травня.

Усього на Кіровоградщині перевіряли свої знання з математики 3850 абітурієнтів. Для цього сформували 16 дільниць, три з яких – в Олександрії.

– Із року в рік зростає кількість бажаючих здати ЗНО з математики. Це добрий показник, бо нам потрібні фахівці, які вміють швидко думати і швидко працювати з цифрами, – зазначив Сергій Кузьменко.

Упродовж усього навчального року обласна влада спільно зі школами формували освітні округи і забезпечували автотранспортом, щоб діти мали можливість доїжджати до навчальних закладів у комфортних умовах.

– Показник нашої роботи, що з року в рік знання дітей, у тому числі і з математики, стають якіснішими, – додав Сергій Кузьменко.

Наступний тест – українська мова та література. Її здаватимуть 23 травня. Для проходження цього тестування в області сформували 32 пункти.

Нагадаємо, зовнішнє незалежне оцінювання на Кіровоградщині складатимуть майже вісім тисяч абітурієнтів. Усі без виключення здаватимуть українську мову та літературу. Решту предметів – на вибір.

 

07708 07710

 

07711 07715

 

07713 07712

e-max.it: your social media marketing partner