Кропивницькі студенти закликають рятувати первоцвіти

, Любов Попович

07557Студенти Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету, учасники проектних груп «Ексампей-ЕКО» та «Первоцвіт-ЕКО» проводять обласний фотоконкурс «Краса врятує світ» заради збереження первоцвітів. Фотороботи прийматимуть до 5 червня.

– Внаслідок недбайливого ставлення людини до природи і через глобальне потепління на планеті безслідно зник мільйон видів рослин і тварин. Не винятком є первоцвіти, чисельність яких різко зменшилася за останні роки. Тому ми привертаємо увагу до стану первоцвітів на теренах нашої області через обласний фотоконкурс «Краса врятує світ». Положення про конкурс розіслали усім навчальним закладам області і розмістили на сайті коледжу: http://kik-cntu.kr.ua Запрошуємо взяти участь не тільки учнівську молодь, але й усіх небайдужих, – закликала керівник «Ексампей-ЕКО» Ніна Бабанська і додала, термін прийому робіт на фотоконкурс продовжено до 5 червня.

Підсумки конкурсу відбудуться 12 червня, а вручення нагород – 1 вересня в День Знань. Довідки за телефонами: (050)487-94-59 (Ніна Бабанська), (066)421-64-20 (Ніна Павлова).
e-max.it: your social media marketing partner