Кіровоградська облрада звернеться до Президента через неналежне виконання НКРЕКП своїх функцій

, Наталка Маринець

07483Депутати Кіровоградської обласної ради мають намір звернутися до Президента України і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг стосовно неналежного виконання Нацкомісією своїх функцій. Відповідний проект рішення опублікували на сайті облради. Зауважують, це призводить до збитковості ОКВП «Дніпро-Кіровоград» і ставить під загрозу забезпечення водопостачання і водовідведення в області.

«Відсутність своєчасних рішень НКРЕКП, або прийняття таких рішень з більш ніж піврічною затримкою, призводить до збитків ОКВП «Дніпро-Кіровоград», несвоєчасної виплати заробітної плати його працівникам, затримки по сплаті загальнообов’язкових податків і зборів, своєчасного виконання зобов’язань з проведення розрахунків з контрагентами за товари, роботи і послуги, створює умови з неможливості погашення кредиту Міжнародного банку реконструкції та розвитку», – йдеться у зверненні.


В облраді зауважують, що через таку поведінку Нацкомісії, замість спрямування коштів на фінансування бюджетних установ, вирішення нагальних питань в медицині, освіті, культурі, спорті, виконання обласних програм розвитку регіону, облрада змушена виділити гроші на покриття збитків комунального підприємтва.


У зв’язку з цим депутати просять вжити вичерпних заходів щодо забезпечення належного виконання Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг своїх функцій.

e-max.it: your social media marketing partner