Через Кропивницький тимчасово не ходитимуть потяги

,

07480Рух потягів через станцію Кропивницький тимчасово припинять із 1 червня. Причина – реконструкція «Арки» входить у завершальну стадію, повідомляють у міськраді.

Відповідно, в касах «Укрзалізниці» припинять продаж квитків на потяги через станцію Кропивницький з усіх напрямків. Кропивничанам це необхідно врахувати при плануванні поїздок на початку літа.

Причиною тимчасового припинення руху потягів через Кропивницький стала активна фаза реконструкції шляхопроводу «Арка» під залізничним полотном по вулиці Ельворті.

Проект реконструкції об’єкту «Арка» міська рада презентувала минулого року.

Нині настав найвідповідальніший момент – будівельники розпочнуть складну технологічну операцію монтажу металевого гофрованого 27-метрового тунелю в залізничний насип. Об’єм робіт за масштабами великий, термін їх виконання надзвичайно стислий, відповідальність за результат – підвищена, тож будівельники працюватимуть в активному режимі.

Відкриття другого проїзду на одній із найінтенсивніших транспортних розв’язок обласного центру дозволить суттєво розвантажити транспортні потоки в напрямку мікрорайонів Новомиколаївки та Лелеківки.

Про відновлення руху потягів через станцію Кропивницький повідомляють додатково.

Міська рада міста Кропивницького просить вибачення за тимчасові незручності.
e-max.it: your social media marketing partner