У Кропивницькому вшанували пам’ять постраждалих внаслідок Чорнобильської трагедії (ФОТО)

, Ірина Іванова

07421В обласному центрі вшанували память постраждалих внаслідок Чорнобильської трагедії у день 33-х роковин сьогодні, 26 квітня.

Сотні містян пройшли ходою від площі Героїв Майдану до пам’ятника «Жертвам Чорнобиля». Там вшанували постраждалих хвилиною мовчання.

Вдови ліквідаторів першими поклали квіти до пам’ятного знака. Пам’ять вшанували також представники влади і громадськості.

33 роки тому – 26 квітня 1986 року сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Це найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі.

Нагадаємо, півмільйона гривень з обласного бюджету спрямують на підтримку чорнобильців. Це майже вполовину більше, ніж торік.

Кошти спрямують на виплату матеріальної допомоги постраждалим внаслідок катастрофи – 22 дітям із інвалідністю, шістьом дітям-сиротам, 45 дітям-напівсиротам з числа тих, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, та 497 тяжкохворим учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ групи інвалідності.

Виплати на одну особу складають тисячу гривень.

 

07423

07424

07422

e-max.it: your social media marketing partner