Майбутнє лісу в твоїх руках: На Кіровоградщині висадили півгектара дубів (ФОТО)

, Олена Сідорова

07398В урочищі «Оникіївське» Оникіївського лісгоспу, що в Маловисківському районі, школярі, керівництво області та району, журналісти і представники громадськості висадили півгектара дубового лісу сьогодні, 24 квітня.

Відбулося це в рамках всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках». Ця акція – добра традиція весняного спілкування лісівників із громадськістю.

Учасники акції висадили три тисячі сіянців дуба. Торік на цій ділянці зрубали столітні дуби, які були перестійними і потребували зрубу.

– Сьогодні на цьому місці ми висадили сіянці дубів і через 120-140 років тут буде стиглий дубовий ліс. Заліснення зрубів – святий обов’язок лісівників! Якщо ми зрубали, то обов’язково на цьому місці створюємо нове насадження, – наголосила начальниця обласного управління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко.

Акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках» проводять на території області 14-й рік поспіль. У її рамках на Кіровоградщині створили понад 860 гектарів лісів. Участь взяли 25 тисяч людей. Найактивнішими учасниками акції є підростаюче покоління. Також долучаються представники влади, громадськості і засобів масової інформації.

– Дерево треба садити з любов’ю, гарним настроєм, хорошою компанією і з бажанням, щоб виріс великий і красивий ліс, – поділився голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

Цього року лісівники області створили більше трьох сотень гектарів лісів, із них більше сотні – нові насадження.

Усього на Кіровоградщині 127 тисяч гектарів лісів.

 

07401

07397

07396

07399

07400

07402

07403

e-max.it: your social media marketing partner