Суд у Москві продовжив арешт морякам із Кіровоградщини до кінця липня

, Наталка Маринець

07332Лефортовський районний суд Москви продовжив запобіжні заходи 24 українським військовополоненим морякам, у тому числі бійцям з Кіровоградщини – Роману Мокряку й Андрію Артеменку 17 квітня, пише «24 канал».

Зокрема запобіжний захід у вигляді арешту до 24 липня продовжили Роману Мокряку, а також Сергію Цибізову, Андрію Оприску, Євгену Семидоцькому, Богдану Головашу, Сергію Попову, Володимиру Терещенку, Андрію Шевченку, В'ячеславу Зінченку, Денису Гриценку, Михайлу Власюку та Андрію Драчу, Богдану Небилиці, Юрію Будзилу, Володимиру Лісовому, Юрію Без'язичному, Олегу Мельничуку, Віктору Беспальченку, Владиславу Костішину, Володимиру Варимезі, Сергію Чулібі.


До 26 липня залишили під вартою Андрія Артеменка, а також Андрія Ейдера і Василя Сороку.

 

Нагадаємо, вранці 25 листопада 2018 року Росія заблокувала проходження в Керченську протоку українському буксиру «Яни Капу» і двох катерів, «Бердянськ» і «Нікополь», які здійснювали плановий перехід з порту Одеса до порту Маріуполь. При виході з Керченської протоки російські кораблі відкрили вогонь на ураження по українських кораблях, які вже поверталися до Одеси, так і не отримавши інформації про можливість проходження через протоку. Окупанти захопили в полон 24 українських військовослужбовців. Троє з них отримали поранення. Українців звинуватили в незаконному перетині кордону РФ. Всі полонені були заарештовані так званим «судом» в Криму, після цього їх перевезли в московські слідчі ізолятори «Лефортово» і «Матроська тиша». Серед полонених двоє військових із Кіровоградщини – Роман Мокряк і Андрій Артеменко.

e-max.it: your social media marketing partner