Працівникам швидкої на Кіровоградщині піднімуть зарплати

, Олена Сідорова

07308Зарплати медиків швидкої допомоги в області зростуть на кілька тисяч гривень, заявив очільник Кіровоградщини Сергій Кузьменко.

За словами лікаря з невідкладних станів 105-ї бригади Руслана Величка, аби заробити більше, йому та колегам доводиться працювати понаднормово.

– Я працюю на півтори ставки. І ось за ці півтори ставки з урахуванням «нічних» виходить зарплата близько дев’яти тисяч, – констатує медик.

Початкова зарплата лікаря швидкої – від трьох тисяч гривень. Саме фінансове питання змушує медиків та інший персонал звільнятися.

– За два дні сьогодні розрахувалися чотири водії. Одна єдина мотивація – низька зарплата, – визнає в.о. головного лікаря Центру екстреної меддопомоги і медицини катастроф області Олександр Ярошенко.

Вирішити питання відтоку кадрів і скромних зарплат запропонував очільник області Сергій Кузьменко. З обласного бюджету цьогоріч виділили на розвиток і розбудову екстреної швидкої допомоги 35 мільйонів гривень. Із них шість – спрямують на додаткову мотивацію лікарів. Відтак із квітня по грудень медики матимуть ще кілька тисяч до зарплати.

– Це гарний крок, гарний перший крок для того, щоб людина розуміла, що тут є перспектива роботи. Переконаний, у бюджеті 20-го року буде по-іншому формуватися мотивація для лікаря, який працює на екстреній медичній допомозі, – прокоментував Сергій Кузьменко.

Додаткові виплати розпочнуться після найближчого позачергового засідання сесії обласної ради.
e-max.it: your social media marketing partner