У ЦНАПі Соколівської громади оформлюватимуть закордонні паспорти та ID-картки

, Наталка Маринець

06934У центрі надання адміністративних послуг Соколівської об’єднаної громади оформлятимуть закордонні паспорти та ID-картки відсьогодні, 13 березня. Це перша громада в області, яка запровадила таку послугу, повідомляють на сторінці органу самоврядування у Facebook.

На необхідне обладнання Соколівська сільська рада виділила майже пів мільйона гривень. Відтепер паспорти громадянина України зможуть отримати жителі тринадцяти сіл, які входять до об’єднаної громади, а закордонний паспорт – навіть жителі інших населених пунктів.


– Щойно об’єдналися в громаду, одразу вирішили відкрити послугу з оформлення паспортів. Зробили це не тільки для жителів громади, а й для інших людей, які живуть, наприклад, в обласному центрі. Відтепер закордонний паспорт у нас може оформити будь-який громадянин України, – зазначила голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха.


Це перша територіальна громада в області, яка відкрила послугу з оформлення закордонного паспорту та ID-картки.


Термін виготовлення документів такий, як і в інших відділеннях міграційної служби.


– Звичайний паспорт громадянина України виготовляється протягом 20 робочих днів. Ця послуга коштує 279 гривень. У пришвидшений термін – за 10 робочих днів, коштує 366 гривень. Для дітей виготовлення першого паспорту громадянина України безплатне. Закордонний паспорт у звичайному режимі виготовлятиметься протягом 20 робочих днів. За цю послугу треба сплатити 557,32 гривні. У пришвидшений термін – 7 робочих днів, котуватиме 810,32 гривень, – розповів адміністратор відділу центру надання адміністративних послуг Олександр Єгоров.

e-max.it: your social media marketing partner