У селі Знам’янського району відремонтували спортивну залу, яка простояла майже 20 років (ФОТО)

, Олена Сідорова

06891У будинку культури села Богданівка Знам’янського району відремонтували спортивну залу. Займатися там зможуть діти двох шкіл. Проводитимуть там і гуртки, а також усі спортивні змагання району. Нові умови дозволяють перевести сюди й спортивну школу з села Дмитрівка. Зроблять це у липні цього року.

Ця зала не функціонувала з 1990-х років. Будівля потребувала капітального ремонту. Відновлювати приміщення почали три роки тому. Спочатку зробили дах, далі встановили електроопалення, замінили вікна. У кабінетах і роздягальнях провели ремонти. Реалізація проекту коштувала майже чотири мільйони гривень. Більшу частину надали з державного бюджету, решту співфінансував районний бюджет.

Залу забезпечили усім необхідним спортивним інвентарем. Покриття залу – екологічне і безпечне. Воно спеціально призначене для професійних спортивних приміщень.

Очільник області Сергій Кузьменко вручив дітям нові спортивні м’ячі. Зазначив, дбати про спортивний розвиток школярів – у пріоритеті влади.

– Для нас є принциповим питання здоров’я наших дітей, – наголошує голова облдержадміністрації. – Ми збудували в області десятки спортивних майданчиків і відновили дуже багато спортивних залів у школах… Держава вкладає у це значні кошти.

 

06892

06893

06894

06895

e-max.it: your social media marketing partner