У вбиральнях 180 шкіл Кіровоградщини покращать санітарний стан

, Олена Сідорова

06620Кіровоградська область вперше отримала кошти на покращення санітарно-гігієнічних умов у школах – усього більше семи мільйонів гривень цільової освітньої субвенції з державного бюджету. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко сьогодні, 11 лютого.

За його словами, ці кошти підуть на купівлю електрорушників, встановлення електрозберігаючих вікон, закупку бойлерів – відтак у туалетних кімнатах з’явиться гаряча вода.

– Мова іде навіть про те, що в кожній кабінці повинні бути дверцята, оскільки це сучасні вимоги до облаштування таких кімнат. Тобто, отримавши цей ресурс і співфінансування, і сприймаючи його як поточні видатки, ми можемо створити комфортні умови у загальноосвітніх навчальних закладах. Це ще один крок і великої програми, яку ініціює голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, «Здоров’я наших дітей», – наголосив Сергій Коваленко.

Відповідно до методичних рекомендацій Міністерства освіти, до переліку закладів потрапляють школи І ступеню, де навчається понад півсотні дітей, І-ІІ ступенів, де навчається понад сотня дітей, а також І-ІІІ ступенів, де навчається 120 і більше дітей.

Управління освіти і науки облдержадміністрації визначило 180 шкіл, які можуть отримати відповідну субвенцію.
e-max.it: your social media marketing partner