У Кропивницькому презентували діагностичний комплекс для амбулаторій

, Ірина Іванова

06573На Кіровоградщині лікарям новозбудованих сільських амбулаторій презентували обладнання для запровадження телемедицини. Презентація відбулася в департаменті охорони здоровя облдержадміністрації сьогодні, 5 лютого.

Зокрема, медикам показали, як працює комплекс дистанційної діагностики IDIS.

– Це портативна медична діагностична система, призначена для використання сімейними лікарями, – розповідає виконавчий директор ТОВ «Медстар-Солюшнс» Антон Іванкін. – За допомогою апарату можна провести попередню діагностику стану пацієнта. Використання апарату просте і допоможе лікарям у роботі, скоротить час на прийом одного пацієнта.

Техніка може вимірювати артеріальний тиск, частоту пульсу, рівень глюкози в крові, температуру тіла, провести електрокардіограму, дослідити сечу, органи дихання. Можна провести фотозйомку і аудіозапис.

Отримані дані автоматично переносяться на комп’ютер в електронну медичну картку. Далі інформація може передаватися медикам вищого рівня для подальших консультацій.

Систему IDIS можна використовувати в амбулаторіях, ФАПах, а також на виїзді вдома у пацієнта і навіть у дорозі.

Такі два апарати вже є в Олександрійському районі. Вартість кожного – понад 120 тисяч гривень.

– Телемедицина – це ті рішення, які дозволяють пацієнту якомога менше знаходитися в дорозі і якомога швидше йому змогли поставити діагноз, – наголосив Антон Іванкін.

Нагадаємо, Кіровоградщина потрапила у п’ятірку областей, де найближчим часом розпочнеться тестування телемедицини у сільських амбулаторіях.

 

06574

06572

06575

e-max.it: your social media marketing partner