У Кропивницькому коштом держави одинадцятьом сиротам придбали квартири

, Ірина Іванова

06340Одинадцять однокімнатних квартир отримали діти, позбавлені батьківського піклування в обласному центрі. Житло придбали коштом державного бюджету торік, повідомляє CBN.

Однокімнатна квартира поблизу залізничного вокзалу в Кропивницькому тепер належить Руслану Паламарчуку. Хлопець нині проходить військову строкову службу в Дніпрі. Як радів власній оселі, розповідає його бабуся – Анна Паламарчук.

– Руслан був шокований. У нього сльози пішли, коли зайшов до квартири. Житло дуже сподобалося. Дуже дякую Андрію Павловичу (Райковичу – «КП»), соціальній службі, що допомогли, та Президенту, – радіє за онука жінка.

Власниця ще однієї квартири – кропивничанка Сабіна Літвін. Житло дівчина отримала в грудні, відтак ще не обжилася. Каже, хоче спочатку завершити ремонт.

– Усе сталося дуже швидко, – розповідає дівчина. – Мені зателефонували і сказали донести довідку у міськраду… А за короткий час повідомили, що мені дають квартиру.

Житло діти-сироти почали отримувати торік коштом державного бюджету. Раніше на це субвенції не виділяли. Начальник управління з питань захисту прав дітей міськради Кропивницького Тетяна Тимоховська пояснює, на квартирну чергу діти, позбавлені батьківського піклування, можуть ставати по досягненні 16-річчя. Для цього вони особисто мають звернутися до відділу обліку житла міськради. Нині в обласному центрі покращення житлових умов потребують ще близько десятка сиріт. Якщо цьогоріч міська рада отримає кошти від держави, реалізацію програми продовжать.

Кожна з одинадцяти придбаних квартир має автономне опалення. Одна в середньому обійшлася у 433 тисячі гривень на вторинному ринку. Житло власники обирали самі. Анна Дуднік оселилася на Масляниківці.

– Район тут хороший. Я й раніше на Масляниківці жила і цей район знаю. Тут поряд школа, лікарня, магазини – це добре. Якщо чесно, мені досі важко повірити, що така можливість випала в моєму житті, – зізналася щаслива власниця квартири.
e-max.it: your social media marketing partner