У чотирьох ОТГ Кіровоградської області зареєструвалися три сотні кандидатів

, Ірина Іванова

06089На виборах у чотирьох об’єднаних територіальних громадах Кіровоградської області зареєстрували 306 кандидатів у депутати. Серед них 52 самовисуванці та 254 представників від восьми місцевих осередків політичних партій. Найбільше зареєстрованих кандидатів у Добровеличківській громаді, повідомляють представники Громадянської мережі ОПОРА.

28 листопада територіальні виборчі комісії Добровеличківської, Попельнастівської, Мар’янівської та Піщанобрідської ОТГ прийняли рішення про реєстрацію кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного голови. Процес висування кандидатів на місцевих виборах 23 грудня 2018 року розпочався 19 листопада.

Найбільше зареєстрованих кандидатів у Добровеличківській ОТГ – 144, найменше у Попельнастівській ОТГ – 44.

Найбільше представництво має партія ВО «Батьківщина» – 68 кандидатів. На другому місці «БПП «Солідарність» – 58 кандидатів. 47 і 34 кандидатів у Аграрної партії та Радикальної партії Олега Ляшка відповідно. Найменше представництво у партії Громадська позиція – два кандидата та «Наш край» – один кандидат.

Загальна кількість кандидатів по чотирьох громадах на посаду сільського, селищного голови – 14, з них 11 кандидатів – самовисуванці.

Зокрема, Добровеличівська селищна виборча комісія зареєструвала п’ять кандидатів на посаду Добровеличківського селищного голови. Серед них чотири самовисуванці та один від політичної партії Об’єднання «Самопоміч».

На мандати депутатів претендують по 26 представників від ВО «Батьківщина», «БПП «Солідарність», 25 представників від Аграрної партії, 17 від партії «УКРОП», по 11 представників від Радикальної партії Олега Ляшка та Об’єднання «Самопоміч». Лише один представник зареєструвався від «Громадянської позиції».

У Піщанобрідській ОТГ Добровеличківського району на посаду сільського голови зареєстрували трьох кандидатів, із них двоє самовисуванці, один від політичної партії «БПП «Солідарність».

На манданти депутатів претендують 67 депутатів. Балотуються 14 представників ВО «Батьківщини», 13 кандидатів від Аграрної партії, по 11 кандидатів від політичної партії «БПП «Солідарність» та Радикальної партії Олега Ляшка. Найменше кандидатів від політичної партії Громадська позиція та «Наш край» – по одному кандидату.

На посаду сільського голови Мар’янівської ОТГ Маловисківського району зареєструвалися чотири кандидата-самовисуванці.

У депутати балотуються 16 самовисуванців, 14 представників політичної партії ВО «Батьківщина», 10 представників «БПП «Солідарність», шість представників Радикальної партії Олега Ляшка, троє представників Аграрної партії. Найменше кандидатів від політичної сили «УКРОП» – двоє.

На посаду сільського голови Попельнастівської ОТГ Олександрійського району претендують два кандидати, один самовисуванець, а інший – представник політичної партії «БПП «Солідарність».

На посади депутатів від політичної партії найбільше претендентів висунула ВО «Батьківщина» – 14. 11 кандидатів від політичної партії «БПП «Солідарність», по шість кандидатів від Аграрної партії та Радикальної партії Олега Ляшка, по три кандидати від «УКРОПУ» та Об’єднання «Самопоміч».

Нагадаємо, вибори пройдуть 23 грудня.
e-max.it: your social media marketing partner