Шмаєвич закликає перейменувати область на Центральноукраїнську

, Ірина Іванова

06073Заслужений працівник транспорту України, колишній гендиректор авіакомпанії «Урга» Леонід Шмаєвич закликає перейменувати Кіровоградську область на Центральноукраїнську. Про це він написав у соцмережі.

 «Шановні пані і панове! Переконаний, що сьогодні немає такої людини, яка б не вболівала за те, яку назву отримає наш край – Кіровоградська область після перейменування(…)

(…)Пропоную в перейменуванні області відійти від прізвищ.

(…)Область може мати одну назву та не бути предметом маніпуляцій для нових назв. Кіровоградська область знаходиться в центрі України. Можна запропонувати назву Центральноукраїнська. Така назва відтворить географічне положення краю і вкаже на можливості, які важливо використати для росту економічного, наукового, індустріального, культурного і т.д. Два університети нашої області вже мають назву, пов’язану з географічним розміщенням краю: Центральноукраїнський національний педагогічний університет і Центральноукраїнський національний технічний університет.

Прошу підтримати назву (…) – ЦЕНТРАЛЬНОУКРАЇНСЬКА ОБЛАСТЬ.

Прошу посприяти в безперешкодному перейменуванні Кіровоградської області (…)», – сказано у публікації.

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада з третьої спроби підтримала перейменування Кіровоградщини. У законопроекті йдеться про назву Кропивницька.
e-max.it: your social media marketing partner