Завтра у Кропивницькому на підтримку двох полонених моряків піднімуть прапор

, Ірина Іванова

06064У Кропивницькому на площі перед міською радою на підтримку двох полонених із Кіровоградщини – Романа Мокряка і Андрія Артеменка – піднімуть прапор Військово-Морських сил України завтра, 4 грудня. Про це повідомив міський голова Андрій Райкович на Раді регіонального розвитку.

Нагадаємо, 25 листопада російські війська захопили два українських катери «Бердянськ» і «Нікополь», а також буксир «Яни Капу». Крім двох моряків із Кіровоградщини, у полоні опинилися ще 21 український боєць. Через конфлікт в Азовському морі наступного дня Верховна Рада оголосила воєнний стан у десяти прикордонних областях.

 

Командир захопленого росіянами катера «Бердянськ» – 31-річний Роман Мокряк із Кропивницького району – відмовився давати свідчення Федеральній службі безпеки Росії. Також він не погодився зізнаватися на відео у злочині, якого не вчиняв. 27 листопада кримський окупаційний суд посадив його за грати. Українця звинувачують у незаконному перетині кордону. За це судитимуть і 24-річного Андрія Артеменка з Новоукраїнки, який зараз знаходиться у керченській лікарні.

e-max.it: your social media marketing partner