У Бобринці думатимуть, як посилити туристичну привабливість своєї громади

,

05916У Бобринці відбудеться «Туристичний баркемп: як посилювати туристичну привабливість Бобринецької громади» у четвер, 22 листопада.

До участі запрошують істориків, краєзнавців, працівників музеїв, архівів, бібліотек, журналістів, освітян, фотографів, дослідників, молодь, яка цікавиться екстремальним туризмом, всіх небайдужих до історії рідного краю, дослідників, усіх зацікавлених у темі брендування території та посилення туристичної привабливості Бобринця.

Формат баркемпу передбачає неформальне спілкування зі знавцями у сфері прикладного туризму, брендингу громад та територій, медіа як інструмент для посилення іміджу та туристичної привабливості громади.

Також учасники матимуть нагоду познайомитися з цікавими підходами щодо організацій медіа- та етноекспедицій, поглибити свої знання про сучасні практики розвитку внутрішнього туризму.

Захід проходитиме з 11:00 до 15:00 у кафе «Rozmarin».

Учасникам і спікерам треба зареєструватися за посиланням. Кількість місць обмежена.

Сторінка заходу у Facebook.

Захід – безкоштовний. Організатори забезпечують каву-брейк та компенсовують доїзд для учасників із сіл Бобринецької громади.

Захід проводиться спілкою «Громадські ініціативи України» в рамках проекту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Cпілка «Громадські ініціативи України» є регіональним партнером програми USAID DOBRE в Кіровоградській області.

Детальна інформація за телефоном координаторки: (097) 693-11-63 (Ірина Ткаченко).
e-max.it: your social media marketing partner