Голова ОДА годину відповідав на дзвінки на «гарячій лінії»

,

05902Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко відповідав на телефонні звернення жителів Кіровоградщини. Протягом години на «гарячу лінію» керівника ОДА з проханням посприяти у вирішенні проблемних питань зателефонували шість заявників з обласного центру, а також із Кіровоградського, Знамянського та Добровеличківського районів. Тематика звернень – різнопланова, повідомляють в облдержадміністрації.

Двоє заявників з міста Кропивницького та з Кіровоградського району звернулися з проблемами житлово-комунальної сфери. Зокрема, мова йшла про необхідність ремонту під’їзду багатоквартирного будинку та про підключення до електромережі новобудови. Сергій Кузьменко надав роз’яснення додзвонювачам стосовно шляхів вирішення проблем та зателефонував  керівникам територій і відповідальним особам, які в подальшому займатимуться вирішенням цих питань.

Кілька звернень стосувалися ремонту дороги місцевого значення у Знам’янському районі і відновлення автобусного сполучення між містом Кропивницький та селом Зелений Гай. Сергій Кузьменко дав відповідне доручення голові Знам’янської райдержадміністрації та повідомив, що з’ясує в профільному департаменті ОДА ситуацію стосовно можливості поновлення рейсового маршруту.

Заявник з Вільшанського району має намір отримати земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства. Голова облдержадміністрації зауважив, що не наділений повноваженнями надавати земельні ділянки, і порадив звертатися з цим питанням до органу місцевого самоврядування, у розпорядженні якого вільні землі, та написати відповідну заяву до районного відділу Держгеокадастру.

Ще одне звернення жительки Добровеличківського району стосувалося політичних питань і пропозицій, які керівник ОДА взяв до уваги.
e-max.it: your social media marketing partner