Ларін розповів про нову партію

, Ірина Іванова, "КП"

Колишній очільник області Сергій Ларін на своїй сторінці у «Facebook» розповів про новий політичний проект, який невдовзі стартує.

– Дійсно, починаючи з 25 квітня, ми провели кілька засідань ініціативної групи. Ми – це представники всіх областей. Відбулися мозкові штурми на тему виходу України з кризи як у Києві, так і в регіонах. На цих вихідних ми вкотре збиралися і дуже продуктивно попрацювали. Результати презентуємо за тиждень, – написав Ларін.

Водночас він підкреслив, що створення партії – це не мета, а засіб для реалізації програми.

– Але якщо говорити про саму партію, то важливо зазначити, що ми будуємо нову модель, де не буде вождів, але будуть сильні місцеві організації. Децентралізацію почнемо з себе, – зауважив політик і наголосив, що ще один принципово важливий момент – у партії особлива роль відводиться персональній комунікації з кожним активістом, відбуватиметься постійний діалог між центром і регіонами.

– Уже зараз зібралася хороша команда. Значна частина активу – це молоді люди, які раніше не брали участь у політиці, але мають управлінський досвід і в державних структурах, і в бізнесі. Є представники різних політичних сил, яких дістали партійний вождизм, партійна централізація і партійна корупція. Я впевнений, що до нас приєднаються ще багато людей. Наші двері відкриті, – підсумував Ларін.
e-max.it: your social media marketing partner