У Кропивницькому влаштували благодійний забіг заради життя трирічної Даринки

, Наталка Маринець

05578Близько сотні жителів обласного центру долучилися до благодійного забігу «Заради життя», аби допомогти зібрати кошти на лікування маленької Даші Соломахи. Дівчинка має вроджену ваду серця. На встановлення оклюдера – внутрішньосерцевого імпланта – необхідно зібрати три тисячі євро. Завдяки спортсменам, волонтерам, громадським діячам, журналістам і АТОвцям удалося зібрати майже 16 тисяч гривень.

– Саме бігом ми можемо робити себе сильнішими, здоровішими. І це символічно для того, щоб допомогти хворій дитині зробити операцію на серці, аби вона також змогла рости здоровою, щасливою дитиною і щоб інші брали приклад, приєднувалися, допомагали... Це нормально, це корисно, це життя. Адже ми повинні допомагати один одному, – ділиться учасник забігу Віталій Приходько.

– Ми запросили небайдужих жителів Кропивницького пробігти такий благодійний марафон на підтримку Даші Соломахи. Дівчинці у листопаді виповниться лише три рочки і в такому віці вона бореться з тяжкою хворою. У Даші вроджена вада серця – відкрита артеріальна протока. На її лікування потрібно три тисячі євро. Вдячні всім, хто долучився. Завдяки кожному, ми зібрали 15 тисяч 895 гривень, – розповідає ініціатор акції, директор благодійного фонду «Дивожиття» Вікторія Семененко.

Допомогти Даринці Соломасі можна, перерахувавши кош­­ти на рахунок МБФ «Дивожиття»: ПАТ КБ «Приватбанк»

Рахунок: 26003052916748 МФО: 323583

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ: 42467845

Призначення платежу: «Благодійна допомога»

 

0557905580

 

фото: Олена Сідорова

e-max.it: your social media marketing partner