Опалювальний сезон у селищі Новому розпочнеться вчасно

, Олена Сідорова

05561Селище Нове завершує підготовку до початку опалювального сезону. Цьогоріч тут не будуть включати велику котельню, спроектовану під обслуговування не тільки житлового фонду і соціально-культурної інфраструктури мікрорайону, а й потужного чугуно-ливарного заводу. Усіх споживачів тут перепідключають до сучасного модульного котлового господарства, повідомляють у міськраді.

Існуюча модульна котельня до цього часу обігрівала вісім багатоповерхівок і дитячий садочок, але працювала на чверть своєї потужності. Тож спеціалісти підрядного підприємства поспішають максимально використати сприятливі погодні умови, щоб під’єднати до котлів решту інфраструктури селища – 27 житлових будинків, дві школи, дошкільний заклад, музичну школу, поліклініку, театр танцю «В гостях у казки». Зупинка старої котельні дозволить зекономити десятки мільйонів гривень бюджетних коштів.

Перевірили хід та якість робіт на селищі Новому заступник міського голови Олександр Мосін, начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч та головний інженер комунального підприємства «Теплоенергетик».

– У понеділок, 8 жовтня, спеціалісти завершать обв’язку котлів і насосів у приміщенні котельні. Єдиним фактором, що стримує початок випробувань системи є відсутність двох теплообмінників. Виробник – харківське підприємство, обіцяють їх поставку у вівторок, 9 жовтня. Ще тиждень піде на їх монтаж. Я доручив вже з понеділка розпочати заповнювати мережі у селищі, щоб перевірити їх на герметичність і, у разі потреби, виконати ремонт на пошкоджених ділянках. Одночасно поставив завдання адміністрації КП «Теплоенергетик» тримати у повній готовності велику котельню. У разі, якщо несподівано прийде похолодання, ми зможемо вчасно розпочати подачу тепла від неї, за старою схемою.
e-max.it: your social media marketing partner