Музей Сухомлинського планують передати до обласної комунальної власності

,

03608Державний педагогічно-меморіальний музей Василя Сухомлинського в селищі Павлиш Онуфріївському районі планують передати до обласної комунальної власності. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко під час інспектування будівельно-монтажних робіт сьогодні, 8 серпня, пише CBN.

– Ми готові взяти музей у власність, – сказав Сергій Коваленко, – і далі тоді мати його як музей у системі музеїв, в системі галузі культури. Це дасть неймовірно великий поштовх для того, щоб експозиція розвивалася і відбувалась реклама не від ювілею до ювілею, а постійно, як це робиться в краєзнавчому музеї, в художньому, як це роблять інші музеї. Зрозуміло, що цей музей відноситься як до культури, так і до освіти, але фактично межу знайти важко. Тому тепер винятково все залежить від позиції районної влади – районної ради, районної державної адміністрації – у вигляді відповідного рішення про надання квоти про передачу до обласної комунальної власності. У випадку, коли таке рішення буде, музей ляже в туристичні маршрути, які можна буде реалізовувати, оскільки на цей час музей знаходиться в ізоляції. Це дасть неймовірний поштовх до руху. Це мрія Ольги Василівни (дочки Василя Сухомлинського – ред.).

Нагадаємо, в Онуфріївському районі активно готуються до відзначення 100-річчя з дня народження видатного педагога Василя Сухомлинського.
e-max.it: your social media marketing partner