У Гайвороні штрафуватимуть за недотримання правил благоустрою

, Наталка Маринець

03984У Гайвороні за порушення правил благоустрою каратимуть штрафами, повідомляють у міськраді.

До порушень правил благоустрою відносять неналежний санітарний стан територій, влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на міській, прилеглій, дворовій території, не відновлення благоустрою після проведення земляних робіт, розклеювання інформаційної продукції у непризначених для цього місцях.

У разі недотримання цих правил на порушників виписуватимуть припис на усунення порушення. У разі його невиконання складатимуть протокол, який передадуть на розгляд адміністративної комісії для призначення штрафу.
Згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів, громадян штрафуватимуть від 340 до 1360 гривень, посадових осіб і підприємців – від 850 до 1700 гривень.

Міська рада просить громадян, керівників підприємств, установ і організацій міста дотримуватись правил благоустрою, забезпечувати чистоту і порядок тих територій, за які вони відповідають, дотримуватися тиші в громадських місцях на території міста.

 

Усіх, хтось став свідком порушення правил благоустрою, просять звертатися у Гайворонську міську раду за телефоном: (05254) 2-28-58.

e-max.it: your social media marketing partner