Cаінсус подав у відставку через рейдерське захоплення влади

, Олена Несен, "КП"

Мер Кіровограда Олександр Саінсус сьогодні вранці зібрав журналістів, аби зробити заяву. Він подав у відставку. Хоча це вже вдруге за останні кілька місяців, здається, на цей раз міський голова налаштований рішуче. Не вплинули навіть умовляння ветеранів залишитися на посаді і не залишати місто напризволяще.

– Першого заступника міського голови немає, його зняли. Заступника по ЖКГ – зняли, по фінансах – зняли. Вибачте, чи можна так керувати містом? Рішення прийнято, я заяву написав. Виконувати обов’язки в такій ситуації неможливо! Бути заручником цієї ситуації я не хочу, – сказав Саінсус.

За день до заяви міськрада провела позачергову сесію. Депутати звільнили із займаних посад двох заступників мера – Ігоря Василенка та Сергія Поліщука.

За відставку Ігоря Василенка проголосували 48 депутатів, за звільнення Сергія Поліщука – 50.

Водночас, за пропозицією депутата Олександра Шамардіна, його колеги прийняли рішення вивести зі складу міськвиконкому п’ятьох членів: щойно звільнених заступників міського голови Ігоря Василенка та Сергія Поліщука, Юрія Демця – виконавчого директора організації роботодавців Кіровоградської області, Валерія Заботкіна – голову Ленінської райради та Олександра Рацула –  екс-голову Кіровської райради.

Натомість до складу виконкому, за рішенням депутатів, увійшов новоспечений очільник Кіровської районної в місті Кіровограді ради, «боєць» Онула Сергій Горбовський.
e-max.it: your social media marketing partner