Обвинувачення відносно одного з керівників «Кіровоградгазу» направили до суду

, Ірина Іванова

Обвинувальний акт відносно одного з керівників 03659ВАТ «Кіровоградгаз» за статтею 356 Кримінального кодексу України – самоуправство, направили до суду, де він наразі перебуває на розгляді. Про це під час прес-конференції повідомив прокурор області Анатолій Коваленко сьогодні, 11 липня, пише CBN.

– Міський відділ поліції проводив досудове розслідування кримінального провадження за фактом вчинення самоуправства службовими особами ВАТ «Кіровоградгаз», що спричинило відключення котелень від газопостачання, – сказав він.

У ході досудового розслідування вдалося встановити, що 27-28 листопада минулого року працівники ВАТ «Кіровоградгаз» припинили розподіл природного газу теплогенеруючим підприємствам обласного центру, відключивши котельні. За результатами розслідування, у квітні 2018 року обвинувальний акт відносно одного з керівників «Кіровоградгазу» за статтею 356 Кримінального кодексу України – самоуправство, направили до суду, де він наразі перебуває на розгляді.

Цей самий відділ проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вчинення самоуправства службовими особами ВАТ «Кіровоградгаз», що спричинило відключення котельних вже у березні 2018 року. На сьогодні підозру нікому не пред’явили.

Прокурор області висловив сподівання, що до початку опалювального сезону будуть прийняті певні рішення у цій справі.
e-max.it: your social media marketing partner