На дорозі «Полтава-Олександрія» завершуються ремонтні роботи

, Олена Сідорова

03647Ремонтні роботи на майже девяти кілометрах дороги державного значення М-22 «Полтава-Олександрія» в межах Олександрійського району завершуються, повідомляють у Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області.

Підрядники провели укріплення конструктивних шарів, влаштували вирівнюючий шар асфальтобетону, а тепер взялися вкладати верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетону. Протягом шести днів уклали суміш на більше шести кілометрах.

За інформацією інспекторів контролю якості, підрядна організація працює якісно, градус схилу відповідає стандартам, температура ЩМА та його показники міцності теж в рамках норми. 

– Підрядники обіцяють впоратися до кінця липня, якщо не буде затримок із поставками матеріалів та оплатою робіт, – зазначає начальник Служби автодоріг Вадим Коюденко. – Всі етапи Служба пильно контролює, перевіряє і у разі виявлення недоліків буде вимагати їх усунення за рахунок підрядника. Та сподіваємося, обійдеться без таких моментів, оскільки репутація у компанії хороша, вони минулого року вже працювали на наших дорогах.

На вказаній ділянці також облаштують карман заїзду та плавні з’їзди на початку і в кінці відремонтованої ділянки, встановлять дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку. Орієнтовна кошторисна вартість проекту складає майже 76,3 мільйони гривень. Фінансування робіт передбачено з державного бюджету. Виконавець робіт – ТОВ «Ростдорстрой».
e-max.it: your social media marketing partner