У Кіровограді раніше встановлені кіоски і рекламу з тротуарів прибирати не будуть

, Наталка Маринець

03631В обласному центрі раніше встановлені кіоски і рекламні конструкції з тротуарів не прибиратимуть, однак з 1 вересня не встановлюватимуть свіжі – це передбачено новими державними будівельними нормами. Про це у коментарі «КП» заявив начальник управління містобудування та архітектури Кіровограда Вадим Мездрін.

– Державні будівельні норми набувають чинності з 1 вересня. Рішення, прийняті до цього часу, не стосуються змін. Закон зворотної сили не має. Те, що раніше вже встановлено, стоятиме той термін, на який виданий дозвіл. Коли власники споруд повторно звернуться, тоді вже отримають відмову – з 1 вересня подібні дозволи на встановлення споруд на тротуарах, згідно з новими нормами, не видаватимуться, – прокоментував «КП» Вадим Мездрін.


Відповідні норми застосовуватимуться під час будівництва нових доріг і вулиць, а також здійснення капітальних ремонтів чи реконструкції існуючих.


Оновлені норми не допускають встановлення на тротуарах дорожніх огорож та опор, рекламних конструкцій, торгових кіосків, павільйонів, палаток, приямків від люків та дощоприймачів, а також сходів і ганків будинків.


– Пішохідні зони на те й називаються «пішохідними», бо призначені для пішоходів, для їхньої зручності та комфорту в пересуванні. Тому логічно, що на цих шляхах не потрібно встановлювати рекламні конструкції, кіоски чи розміщувати люки та дощоприймачі, адже це заважає безперешкодному руху тротуарами та навіть може бути небезпечним для пішоходів, – прокоментував заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

 

фото: Григорій Зуб, CBN

e-max.it: your social media marketing partner