На Кіровоградщині до 1 травня відремонтують дороги державного значення

, Олена Сідорова

02819Дороги державного значення, які знаходяться на території Кіровоградщини, відновлять до 1 травня. Доручення привести до належного стану дорожні шляхи у всіх регіонах дав уряд, пояснив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко сьогодні, 16 квітня.

– До 1 травня прем’єр-міністр поставив завдання відновити дороги державного значення і забезпечити проїзд дорогами іншого значення. Нині роботи на трасі «Київ – Умань» тривають. Наші дорожні служби працюють, погода почала цьому сприяти, маємо перші результати. Бачив роботи і на дорогах територіального значення. Просив би, щоб ремонтні роботи відповідної якості активно тривали на території області і щоб ми ефективно використовували ті фінансові можливості, які у нас є, на стратегічну мету – будівництво доріг, – наголосив Сергій Кузьменко.

Як уточнив начальник Служби автомобільних доріг в області Вадим Коюденко, наразі в області на дорогах державного значення працює 18 бригад. Відновлення проїзду на дорогах іншого значення відбудеться до 1 червня.

Зокрема, роботи тривають на трасі «Київ – Умань», на ділянках доріг «Кіровоград – Стрий», «Кіровоград – Дніпро», «Кіровоград – Полтава».

Нагадаємо, наприкінці квітня дорожники Кіровоградщини почнуть ремонтувати дорогу на Миколаїв.

 фото: Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області

e-max.it: your social media marketing partner