На Кіровоградщині визначили кандидатів на обласну премію Ястребова

, КП

8219Конкурсна комісія визначила кандидатів на здобуття обласної краєзнавчої премії імені Володимира Ястребова, повідомляють в обласній раді.

У номінації «Наукові дослідження з історії та етнографії краю» на премію претендують Борис Шевченко з книгою «Маловисківщина в роки Другої світової війни. Сторінки історії» і Станіслав Рудик та Олександр Глухий з книгою «Становлення тваринництва та лікувальної справи на Синській землі (з найдавніших часів до сьогодення)».


За премію імені Ястребова у номінації «Краєзнавчі розвідки з історії місті і сіл області» змагатимуться чотири роботи. Зокрема це історико-краєзнавчий нарис «Коробчине», над яким працювали Анатолій Жесан і Роман Москаленко, збірник краєзнавчих матеріалів «З історії східної Олександрійщини», авторський колектив у складі – Сергія Коломойця, Володимира Гонтаренка, Олександра Коломойця, Лідії Єфімової. Також книга «До спортивних вершин: нариси з історії фізичної культури і спорту на Кіровоградщині», яку написали Станіслав Янчуков і Олександр Березан, та історико-краєзнавче видання «Моє село Могильне» (видання друге, змінене та доповнене) Василя Дерезовського.


У номінації «Популяризація історико-культурної та природничої спадщини краю, розвиток музейної справи» на премію претендують книга «Кіровоград у роки окупації: життя населення та окупантів (документи і спогади): (альбом) автор-укладач О.Жосан», автор якої Олександр Жосан, монографія «Рекреаційно-туристські ресурси Кіровоградської області» Олександра Колотухи.


Книги «Зроблено в Єлисаветграді», «Будинок, якого уже немає», «Про що писали єлисаветградські газети», «Там, де Інгул круто вився», «Неатрибутоване місто», «Убивство на Фортечних валах», «Сто років тому» Володимира Поліщука. Та карта «Височинне Поінгулля», яку розробив Андрій Домаранський.

e-max.it: your social media marketing partner