Керівник «Кіровоградгазу» проігнорував «газову» сесію

, Наталка Маринець

02501Голова правління ВАТ «Кіровоградгаз» Олександр Гладкий не прийшов на позачергове сесійне засідання міської ради, яке скликали через відключення 14 і 15 березня газопостачання, сьогодні, 20 березня.

На сесію винесли два питання.

Перше – про надання правової оцінки діям керівництва ВАТ «Кіровоградгаз» щодо відключення від газопостачання теплогенеруючих підприємств міста. Це питання мали доповідати міський голова Андрій Райкович і керівник «Кіровоградгазу» Олександр Гладкий, але останній не прийшов на сесію. Також не з’явився жоден представник підприємства.

Друге питання – звіти керівників міського відділу поліції Головного управління національної поліції в Кіровоградській області та міського управління патрульної поліції щодо подій під стінами ВАТ «Кіровоградгаз» 14, 15, 16 березня 2018 року.

Нагадаємо, 14 березня «Кіровоградгаз» примусово відключив шість котелень від газопостачання. Без тепла лишилося майже півтори сотні будинків, школи і дитсадки. Того ж і наступного дня громадські активісти, депутати, АТОвці, директори шкіл і батьки дітей пікетували ВАТ «Кіровоградгаз».

Міський голова Кіровограда Андрій Райкович назвав дії керівництва «Кіровоградгазу» диверсією. Під час прямого ефіру каналу «Кіровоград» міський голова Кіровограда Андрій Райкович порекомендував Олександру Гладкому стиснути власні амбіції і кулак і нікому не показувати.

Як повідомляла «КП», голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко закликав ВАТ «Кіровоградгаз» негайно відновити газопостачання.

Як писала «КП», роботу всіх котелень відновили увечері 15 березня.
e-max.it: your social media marketing partner