Кіровоградець вбив свого товариша по чарці, а потім викликав поліцію
У Кіровограді чоловік під час сварки зарізав свого 46-річного товариша по чарці, з яким відпочивав увечері, і пішов спати, а зранку викликав правоохоронців, повідомляють у міському відділі поліції.
Чоловіки випивали вдома у зловмисника. Потім господар ліг спати. Через деякий час гість почав будити товариша. Через це сп’янілі чоловіки почали сваритися, господар схопив ніж і вдарив знайомого в серце. Після цього зняв із нього одяг, сховав його, тіло залишив на вулиці, а сам пішов спати.
Зранку чоловік зателефонував до поліції і розповів, що знайшов на вулиці тіло свого знайомого.
Спочатку він розповідав, що товариш після гостин пішов додому, а він одразу ж ліг спати. А тіло побачив лише наступного дня.
Однак правоохоронці швидко встановили всі обставини того вечора.
– Наразі зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу – умисне вбивство, і обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Ніж вилучили і направили на дослідження, – розповів начальник міського відділу поліції Дмитро Авдієнко.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 15 років.