Секретар міськради вважає Кіровоград дуже зеленим містом

, Ірина Іванова

02394Секретар міської ради Андрій Табалов вважає обласний центр дуже зеленим містом. Про це він заявив під час наради з питань висадження зелених насаджень сьогодні, 12 березня, пише DOZOR.

Так, під час обговорення ситуації із зеленими насадженнями в місті чиновники зазначили, що  зелені насадження наразі планується інвентаризувати. Самої ж програми з озеленення на 2018-2020 роки досі немає.

– Інвентаризація – це дуже важлива річ. Активісти, які опікуються озелененням, не до кінця розбираються у ситуації. Я, наприклад, не вважаю, що у нас якась катастрофа з вирубкою дерев. У центрі міста, де дерев небагато, і видно, коли одне дерево демонтують. А є місця, де дерев достатньо і на них ніхто не дивиться. За деревами у центрі міста активісти полюбляють слідкувати, а на околиці міста активісти не хочуть ходити, хоча там є вирубка. Якщо порівняти наше місто із Закарпаттям, де взагалі проводиться промислова вирубка без виконання нормативів, то наше місто є дуже-дуже зеленим, – зазначив Табалов, додавши, що лише після інвентаризації можливе планування знесення та заміни дерев.

– Я не прихильник того, що у нас деякі активісти з добрими намірами засаджують деревами певні місця, які не дуже для цього придатні. І це може привести до поганих наслідків через 5, 10 чи 15 років, – додав Андрій Табалов.

За словами заступника міського голови Олександра Мосіна, до розробки програми з озеленення міста долучиться сектор екології, управління ЖКГ та містобудування. Розпорядником коштів буде управління ЖКГ. Утім, у які терміни буде розроблена програма, чиновники не повідомили.

Нагадаємо, в обласному центрі 70% дерев потребують заміни через досягнення вікової межі, натомість плану щодо висадки нових дерев немає.
e-max.it: your social media marketing partner