На будівництво спортивних майданчиків на Кіровоградщині збільшили фінансування

, Олена Сідорова

02161Фінансування на будівництво спортивних майданчиків на території Кіровоградщини збільшили. Про це повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко сьогодні, 12 лютого.

– Минулого тижня на урядовій нараді йшлося про те, що в 2018 році держава виділяє значні кошти, щоб реалізовувати різні програми, зокрема, на медичну реформу, на яку заклали п’ять мільярдів гривень, із них 136 мільйонів отримає на Кіровоградщину. З Державного фонду регіонального розвитку спрямують майже шість мільярдів гривень, з яких в область отримає 108 мільйонів – фінансуватимуть завершення минулорічних проектів, які стосуються будівництва і реконструкції дитсадків, ремонту доріг, будівництва водопроводів, упорядкування пожежних частин у районах і новостворених об’єднаних громадах.

Окрім того, виділяють кошти і на будівництво мультифункціональних спортивних майданчиків.

– Фінансовий ресурс на це держава збільшує, тому з’явиться можливість збудувати таких в області не трохи більше десятка, а близько двадцяти, – наголосив Сергій Кузьменко і додав, що на придбання шкільних автобусів також є кошти. У першу чергу транспортом забезпечуватимуть опорні школи.

 

фото: облдержадміністрація

e-max.it: your social media marketing partner