На Кіровоградщині з’явиться регіональний Центр громадського здоров’я

, Олена Сідорова

02141В обласному центрі зявиться новий заклад охорони здоровя – регіональний Центр громадського здоровя Кіровоградської облради, йдеться у проекті рішення обласної ради.

До функцій Центру входитимуть збереження здоров’я населення, проведення моніторингу захворювань, здійснення групової та популяційної профілактики захворюваності, боротьби з епідеміями та забезпечення стратегічного управління з питань громадського здоров’я.

Згідно з Концепцією розвитку системи громадського здоров’я на регіональному рівні, Центри громадського здоров’я – це неприбуткові організації, засновані на комунальній власності, і є власністю органів місцевого управління.

Після прийняття рішення затверджуватимуть статут Центру і призначать виконуючого обов’язки керівника. Крім того, Центру безоплатно передадуть нерухоме майно, будівлі, споруди, земельні ділянки та інше майно, яке нині перебуває на балансі оперативного управління державної установи «Кіровоградський обласний лабораторний центр» з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області.

У проекті рішення пропонується на фінансове забезпечення закладу виділити кошти з обласного бюджету.
e-max.it: your social media marketing partner