У Кіровограді пограбували відомого письменника – зник ноутбук із рукописами

, Любов Попович

01885В обласному центрі злодії пограбували квартиру відомого письменника і поета Володимира Шурапова. Сталося це одразу після Різдва. Нічим цінним крадії не поживилися, однак украли найдорожчий скарб чоловіка – старенький ноутбук із рукописами й архівними документами. Про неприємну звістку повідомила внучка письменника Юлія і звернулася з проханням допомогти знайти і повернути дідусеві цінну для нього річ.

«Сьогодні пограбували квартиру моїх дідуся і бабусі в Кіровограді на вулиці Гагаріна. Живуть вони скромно і злодії особливо нічим не поживилися, але вкрали старенький сірий ноутбук DELL 2007 із цінною для нього інформацією.
Дідусеві без року дев’яносто, він шановна і відома в місті людина, поет і письменник, який зробив багато для нашого театру. У комп’ютері, з-поміж іншого, були численні фото архівів, його авторські тексти, напрацювання. Сказати, що він засмучений, це нічого не сказати…» – написала у соцмережі Юлія Брикульська і звернулася до всіх із проханням допомогти знайти ноутбук.


«КП» вдалося поспілкуватися і з самим Володимиром Шураповим.


– Вкрали найдорожче – усю мою історію, рукописи, фотографії, які зберігалися в ноутбуці. Забрали навіть флешки і слуховий апарат, які лежали поруч на столі. Дуже неприємно… – зауважив письменник і додав, на його поверсі за короткий проміжок часу це вже друга пограбована квартира.

e-max.it: your social media marketing partner