З двома кіровоградськими перевізниками розірвуть угоди

, Наталка Маринець

8106У Кіровограді з двома перевізниками планують розірвати угоди на перевезення пасажирів через відсутність у маршрутках GPS-трекерів, повідомляють у міськраді.

– Спеціалісти міського управління розвитку транспорту і зв’язку підготували пакет документів про розірвання в односторонньому порядку додаткової угоди, згідно з якою при встановленні граничної вартості перевезення пасажирів 4,5 гривні, перевізник зобов’язується обладнати свої автобуси системою GPS. По двом підприємствам додаткові угоди про розірвання уже розроблені. Після уточнення певних юридичних моментів документи направлять на підприємства, – уточнив начальник управління Олександр Вергун.


Також він уточнив, що п’ять з дев’яти підприємств-перевізників облаштували свої маршрутки GPS-навігаторами, ще два перевізники надали управлінню гарантійні листи, які підтверджують виконання підприємствами зобов'язань і наразі вони перебувають у процесі встановлення обладнання. А перевізники ФОП Баркар, який обслуговує 130-й маршрут, і ТОВ «Кіровоград-Євро-Транс», що працює на маршруті №274 в режимі маршрутного таксі, взагалі не надали жодної інформації.


Нагадаємо, 16 лютого виконавчий комітет міськради погодив граничний тариф на проїзд в обласному центрі – 4 гривні у транспорті, який працює у звичайному режимі, і 4,5 – який працює в режимі маршрутного таксі. Нові тарифи набрали чинності 21 лютого.

e-max.it: your social media marketing partner