Олена Кваша стала продюсером Суспільного телерадіомовлення на Кіровоградщині

, Олена Сідорова

01643Олена Кваша пройшла конкурс на посаду продюсера філії Суспільного телерадіомовлення у Кіровоградській області. Результати конкурсного відбору оприлюднив на своїй сторінці у Facebook керівник Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія сьогодні, 6 грудня.

«Конкурсний відбір пройшов у 23 областях. Було заповнено 12 із 22 вакансій менеджерів та 16 із 23 вакансій продюсерів. (…) З 11 грудня новообрані менеджери та продюсери філій вступлять на свої посади у регіонах. Протягом наступного тижня члени правління та директори департаментів центральної дирекції НСТУ відвідають регіональні філії, аби представити колективам нових керівників, і провести спільні зустрічі з регіональними колективами», – написав Зураб Аласанія.

Із менеджерами та продюсерами філій підпишуть строкові трудові договори на один рік, які за результатами роботи можуть бути продовжені.

Загалом заявки на участь у конкурсному відборі подали 234 кандидати: 124 – на позиції продюсерів філій, 110 – на менеджерів. Прийом документів тривав із 8 до 21 листопада.

Натомість менеджера філії Суспільного на Кіровоградщині не обрали.

Олена Кваша працювала першим заступником гендиректора КОДТРК та була продюсером каналу «Кіровоград».

e-max.it: your social media marketing partner