«КП» започатковує проект, який популяризуватиме донорство

, Ірина Іванова

01637«Кіровоградська правда» спільно з міжнародним благодійним фондом «Янгол життя» та за підтримки фотографа Лесі Присяжної започатковує піар-проект «Я – донор!».

– Мета цього проекту – популяризувати донорство і спонукати людей здавати кров, – говорить директор «КП» Олена Данилишин. – Наша газета постійно співпрацює з благодійними організаціями і ми часто стикаємося з проблемою, коли дуже бракує донорів. Іноді ситуації настільки критичні, що це стає питанням життя і смерті. Тож аби хоч якось достукатися до людей, «Кіровоградська правда» щотижня розповідатиме про тих, хто допомагає, здаючи кров. У такий спосіб пояснюватимемо людям, що бути донором не страшно, що це висока місія і можливість врятувати чиєсь – мале чи доросле – життя.

– Ми постійно шукаємо донорів для наших підопічних онкохворих дітей. У багатьох випадках їм уже на ранок потрібні донори, але де їх брати, куди телефонувати, як писати, щоб люди відгукнулися?.. Виручають старі партнери – найчастіше це правоохоронці, військові… Але цього недостатньо. На жаль, багато хто або не знає, що їхні кількасот мілілітрів крові здатні врятувати ціле життя, або просто боїться ставати донором... Ось такий проект надзвичайно актуальний і потрібний. Він популяризуватиме донорство, мотивуватиме допомогти, а що може бути важливішим від порятунку життя?! – зауважує співзасновниця міжнародного благодійного фонду «Янгол життя» Вікторія Семененко.

– Участь у такому проекті означає, що і я докладу зусилля, аби через фото героїв показати, що стати донором може кожен – і громадський діяч, і політик, і журналіст, і коп. Це важлива справа, але водночас це найменше, чим може одна людина допомогти іншій. Донорство потрібно піарити, про донорів потрібно розповідати і тоді, можливо, вчинки простих людей надихатимуть інших, – коментує відомий в обласному центрі фотограф Леся Присяжна.

Стартує він 15 грудня.

e-max.it: your social media marketing partner