У Світловодську по вулиці Єгорова стелять «бетонку» (ФОТО)

, Олена Сідорова

01625У Світловодську по вулиці Єгорова проводять капітальний ремонт частини дороги – укладають аеродромні плити. Підрядники обіцяють здати обєкт в експлуатацію не раніше квітня.

Генеральний директор об’єднання «Дніпроенергобудпром» Іван Марон пояснив, роботи на цій ділянці почали у вересні цього року. До ремонту дорога була в жахливому стані. Загальна протяжність цієї вулиці складає 4,5 кілометри. Нині тривають роботи на ділянці протяжністю два кілометри.

– Погодні умови нам заважали працювати. Плануємо закінчити монтаж до нового року, а здати дорогу з нанесеною розміткою, встановленими знаками і розчищеними узбіччями – у квітні наступного року, – розповів він і пообіцяв, що дорога слугуватиме з півстоліття, адже при будівництві застосовується технологія, яка дозволяє із плит збудувати надміцне покриття.

Загальна вартість проекту – більше 30 мільйонів гривень, у тому числі за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та коштів обласного бюджету.

– Ця дорога знаходиться у межах міста і відповідно вона мала утримуватися на кошти місцевого бюджету. Але це інфраструктурна дорога, умовно кажучи – об’їзна навколо Світловодська, яка з’єднує державні траси. Тому ми прийняли державне рішення направити кошти обласного бюджету і кошти державного фонду регіонального розвитку, щоб зробити якісну дорогу, – наголосив очільник області Сергій Кузьменко.

 

01626

01627

e-max.it: your social media marketing partner