Кузьменко перевірив, як триває підготовка до відзначення сторіччя Сухомлинського

, Олена Сідорова

01621Очільник Кіровоградщини Сергій Кузьменко перевірив, як у селищі Павлиш Онуфріївського району триває підготовка до святкування сторіччя від дня народження Василя Сухомлинського сьогодні, 5 грудня.

Сторіччя від дня народження Сухомлинського відзначатимуть 28 вересня 2018 року. До цього часу планують, зокрема, провести ремонтно-реставраційні роботи приміщень педагогічно-меморіального музею Сухомлинського та оновити експозиції.

В обласній програмі з відзначення сторіччя на 2018 рік заплановали 740 тисяч гривень, які планують використати для відновлення експозицій та інтер’єру.

Нині управління капітального будівництва вже замовило виготовлення проектно-кошторисної документації на цей об’єкт. Проектна організація – ТОВ «Кіровоградський будівельний альянс».

– Це подія для науковців і вчителів. Що стосується музею, фахівці відпрацювали ті заходи, які вони хочуть тут провести. На це є кошти, ми обов’язково профінансуємо ці заходи, щоб усе пройшло канонічно і на високому рівні, – наголосив Сергій Кузьменко.

Нагадаємо, на капітальний ремонт музею виділили 300 тисяч гривень з обласного бюджету.

 

01623

 

01618

 

01622 01619

 

01620

e-max.it: your social media marketing partner