У Долинській відкрили новий цех із виробництва соняшникової олії

, Олена Сідорова

01341На базі ТОВ «Долинський комбікормовий завод» відкрили новий масло-екстрактний цех із виробництва соняшникової олії сьогодні, 14 листопада.

Потужність нового цеху – 150 тонн на добу. Будівництво здійснювали за власні кошти з 2015 року. Вартість реалізації проекту становила два мільйони гривень.

Як розповів директор підприємства Микола Черкун, на цій лінії перероблятиметься насіння соняшника. Продукцію планують постачати на експорт. Із відкриттям цеху додатково з’явилося два десятки робочих місць.

Основним напрямком діяльності підприємства є оптова торгівля зерном, насінням та кормами для тварин, а також складське господарство. На підприємстві загалом працевлаштовані 96 працівників.

Облаштування нового цеху і принципи його роботи оглянув очільник області Сергій Кузьменко.

– Важливо, коли в Україні, в тому числі й на Кіровоградщині, відкриваються нові виробництва і створюються нові робочі місця. Основне завдання держави – створити економічні передумови для того, щоб бізнес інвестував кошти у виробництво, фабрики, видобуток, переробку, сільське господарство тощо. Підприємство в Долинській – приклад великої інвестиції і створення нових робочих високооплачуваних місць, – наголосив Сергій Кузьменко.

 

01340

01343

e-max.it: your social media marketing partner