У Кіровограді відбудеться фестиваль документального кіно

, Наталка Маринець

01339В обласній бібліотеці імені Чижевського проведуть XIV Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини DocudaysUA з 20 по 27 листопада, повідомляють організатори.

– Унікальність цього фестивалю полягає в якості фільмів, які пройшли конкурсний відбір у Києві і здобули прихильність журі і глядачів, а також – в ексклюзивності: у вас більше не буде нагоди легально доступно переглянути ці фільми, – каже співорганізатор фестивалю, виконавчий директор громадської організації «ФЛОРА» Людмила Шестакова.


Окрім цього, організатори фестивалю планують провести близько 20 так званих закритих показів у школах, коледжах, вишах і пенітенціарних установах.


– Громадська організація «Територія успіху» вже вп’яте проводитиме серію закритих показів стрічок про права людини у виправних установах. Ми вважаємо, що людина має знати про свої права і вміти ними скористатися, незалежно від поточних життєвих обставин, тим паче, що ці кіноісторії також показують життєві уроки, які кожен може для себе винести у будь-якій ситуації, – каже виконавчий директор організації Інга Дуднік.


Після переглядів кінострічок відбуватимуться обговорення і тематичні дискусії, а також на глядачів чекають зустрічі з режисерами Олександрою Чупріною і Марією та Анастасією Старожицькими.


Вхід на всі покази безкоштовний, початок о 17:00 годині.

e-max.it: your social media marketing partner