Кіровоградцям профінансують встановлення автономного опалення

, Наталка Маринець

01327Жителям обласного центру, які живуть у квартирі з центральним опаленням одні на весь стояк будинку, на 85% профінансують встановлення автономного опалення.

– Ми займаємо перше місце в Україні з розбалансуваня теплопостачання – 63%. У місті 240 квартир, які залишилися з центральним опаленням одні на весь стояк будинку! Тому стартує програма «Доступне тепло», у рамках якої містянам пропонуватимуть встановити автономне опалення, яке на 50% оплачується з міського бюджету, 35% – Європейський банком реконструкції та розвитку IQ energy, а людям залишається заплатити лише 15%, – повідомив заступник Кіровоградського міського голови Олександр Мосін.

Аби долучитися до програми, містянам необхідно звернутися до ВАТ «Кіровоградгаз».

– Клієнту необхідно звернутися до «Єдиного вікна» «Кіровоградгазу», щоб обрати котел. Далі ми без підрядників під ключ встановимо обладнання. Після монтажу нового котла, клієнт отримує грошову компенсацію 35%, – розповідає голова правління ВАТ «Кіровоградгаз» Олександр Гладкий.

Відшкодування 35% можна отримати у трьох банках – «УкрСиббанк BNP Paribas Group», «Райффайзен Банк Аваль» і «OTP Bank».

У рамках програми «Кіровоградгаз» спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку IQ energy реалізували в обласному центрі вже 11 проектів і 6 заявок подали на перевірку.

Окрім заміни старих котлів і встановлення нових, IQ energy у рамках програми «Доступне тепло» пропонує споживачам встановлення теплових насосів, котлів на біомаси, енергозберігаючих вікон, термоізоляцію.
e-max.it: your social media marketing partner